Wydarzenia

serwisowanie zawiesi u producenta

Dlaczego warto serwisować zawiesia u producenta? Poznaj 9 plusów wykonania przeglądu technicznego u nas i zobacz dlaczego nie warto tego robić w innym nieautoryzowanym miejscu.

  1. Producent dysponuje zapleczem technicznym, narzędziami diagnostycznymi i legalizowaną aparaturą badawczą, która pozwala na przeprowadzenie testów i pomiarów niezbędnych do potwierdzenia nośności danego zawiesia.
  1. Producent montuje w Twoim zawiesiu ORYGINALNE CZĘŚCI zamienne. Części nieoryginalne mogą być tańsze, ale mają często inny rozmiar (dłuższe lub krótsze od oryginalnych), specyfikę (inna klasa, niższa nośność), a to może prowadzić do nierównomiernego ułożenia ładunku i obciążenia, a w efekcie do zerwania zawiesia.
  1. Tylko producent zatrudnia doświadczonych serwisantów, którzy regularnie kilka razy w roku biorą udział w szkoleniach dotyczących specyfiki komponentów, nowych metod badawczych i analitycznych.
  1. Zastosowanie oryginalnych komponentów i przedłużenie ważności zaświadczenia o jakości kompletnego zestawu przez producenta w 100 procentach przywraca zawiesie do użytku.
  1. Producent udziela RĘKOJMI na naprawy zawiesi.
  1. W czasie serwisu lub naprawy zawiesia u producenta usiądziesz na kanapie i napijesz się kawy, poczytasz lub porozmawiasz z doradcą technicznym. Możesz też otrzymać zestaw zastępczy na czas wykonania prac.
  1. Producent z góry podaje cenę naprawy. Jeśli badanie wykaże konieczność przeprowadzenia prac dodatkowych, zawsze zostaniesz poproszony o zgodę na ich dokonanie.
  1. Producent prowadzi historię napraw Twojego zawiesia. Dzięki temu jest w stanie szybko odtworzyć niezbędną dokumentację (zaświadczenia jakości potrzebne w przypadku kontroli), a także zdiagnozować problem i usunąć go nawet u Ciebie na miejscu.
  1. Producent zgodnie z prawem UTYLIZUJE zużyte części Twoich zawiesi.

 

Poznaj naszą ofertę  na przeglądy zawiesi łańcuchowych. Zadzwoń 603 709 649 lub napisz handlowy@plg.pl