Category: AKTUALNOŚCI POLSLING

Może hulajnoga?

Ogromna przestrzeń i budowlane widowisko . Rekordowa liczba odwiedzających (620,000) i wystawców (3,700)! Wśród nich starzy wyjadacze, którzy miejsca na następną Baumę rezerwują już w ostatnim dniu targów, ale też nowe twarze i nowe produkty. Trzeba dokonywać trudnych wyborów, bo wszystkiego niestety nie da się obejrzeć. Na pewno przydaje się targowa aplikacja Bauma App, ale też i elektryczna hulajnoga zrobiłaby swoje na tych dystansach. Pogoda nie rozpieszczała w tym roku, ale jak zawsze wewnątrz mnóstwo osprzętu do zobaczenia, a na zewnątrz czekał świat super maszyn.

Silny jak byk!

Tak, widzieliśmy go w całej okazałości. Rzeczywiście robi wrażenie. Nowy żuraw gąsienicowy Liebherra LR 1800-8.1.

Niemniej, polscy konstruktorzy też mają swoje sukcesy w tej materii. Dzięki gościnności naszych przyjaciół z Vornbeaumenn i ich gościnności, mieliśmy możliwość rozmawiać z jednym z założycieli firmy Krupiński Cranes sp. z o.o. o naszej dalszej współpracy i ich żurawiu wieżowym KR 90-5, pierwszym polskim żurawiu od prawie 30 lat.

Steel or fibre?

Coraz częściej w produkcji osprzętu wykorzystywane są alternatywne surowce dla stali np. włókno Dyneema® . Mieliśmy okazję zobaczyć innowacyjne zastosowanie Dyneema® fibre w produkcji łańcucha Green Pin Tycan®. Łańcuch ten w porównaniu z tradycyjnym o podobnym WLL jest 6 krotnie lżejszy oraz zachowuje wszystkie zalety zawiesi poliestrowych. Można go także stosować z osprzętem łańcuchowym. Firma Teufelberger, jeden z naszych dostawców lin, pokazała również swoją alternatywę dla liny stalowej – linę syntetyczną z włókna Dyneema®. Mieliśmy także okazję zobaczyć zaplatane zawiesie z tego typu liny.

Gra o tron i łańcuchy

U naszych przyjaciół z JDTheile, naszego dostawcy od kilkunastu lat i producenta osprzętu łańcuchowego, poczuliśmy się, jak na planie filmu Gra o Tron. W tej nietuzinkowej oprawie, prezentowali swoje standardowe produkty oraz swój nowy napinacz łańcuchowy w klasie 12 MRS wraz z osprzętem.

Polsling i VR

Crosby zaprezentował kilka nowości i rozwiązań w tym nowy uchwyt do belek stalowych oraz urządzenia montowane na uchwytach do pomiaru siły. Na specjalnym stanowisku VR, mieliśmy okazję potrenować obsługę żurawia wieżowego. Nie lada sztuka! Szacun dla operatorów.

Rock’n’Rope w Verope

Verope zachwycił nas koncepcją stoiska w klimacie kultowego Hard Rock Cafe. Spodobała nam się produkcja liny w miniaturze oraz stalowe kwiaty. Czekamy na ośmiosplotkowe nowości VEROTCH 8 i VEROPRO 8 RS+.

Czas na zabawę

Dla małych kolekcjonerów i pasjonatów budownictwa, fantastyczne makiety z miniaturowymi urządzeniami na stoisku Mammoet Store , Świetna pamiątka z targów lub pomysł na prezent na Dzień Dziecka. Miniaturowy żuraw samochodowy Demag AC 55-3 w skali 1:50 kupimy już za 169EUR, a set z figurkami budowlańców za 27,50EUR.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy Świadectwa uznania Polskiego Rejestru Statków (PRS), polskiego towarzystwa klasyfikacyjnego założonego w 1936 roku, które obecnie prowadzi niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym. Nasze świadectwa obejmują działalność produkcyjną i badawczą w zakresach przedstawionych poniżej.

1/ Świadectwo uznania nr TT/841/710221/19 
do produkcji 
>> zaciskanych i zakuwanych zawiesi i odciągów z lin stalowych,
>> zawiesi i odciągów łańcuchowych,
>> połączeń końcówek stożkowych z linami stalowymi w technologii Wirelock

2/ Świadectwo uznania nr TT/842/710405/19
do wykonywania
>> prób i badań lin, łańcuchów i zawiesi,
>> prób statycznych i badań osprzętu zdejmowalnego i osprzętu do podwieszania ładunku

#

Tym, co wyjechali na długi weekend majowy, życzymy dużo słońca 🌞 i dobrego odpoczynku , a dla tych co zostali na polu bitwy informacja, że my działamy od poniedziałku normalnie:

pon. 29.04 – czynne 7:00-15:00

wt. 30.04 – czynne 7:00-15:00

śr. 01.05 – ustawowo wolne ❌

czw. 02.05 – czynne 7:00-15:00

pt. 03.05 – ustawowo wolne ❌

Black Friday to nie tylko rabaty na buty, sweterki i pralki. To także liny, zawiesia i osprzęt dźwignicowy w super promocyjnych cenach! Tu dopiero można zarobić kilka, a nawet kilkanaście stów! Czytaj więcej

Nasz nowy kalendarz na rok 2018 już trafia do Waszych rąk i… budzi zachwyt! Niezmiernie nas to cieszy:) Zrealizowany na Pomorzu w kooperacji z naszym gdyńskim oddziałem i jak zawsze grupą profesjonalistów. W tym roku w branżowych nadmorskich plenerach, piękne i wyjątkowe Anita Sikorska i Monika Pietrzyńska w obiektywie Mateusza Czecha. Przygotowywali modelki do sesji Paweł Buchta – stylizacja fryzur, Małgorzata Dudek – make-up, Dorota Mucha – stylizacje oraz nasz nieoceniony Jakub Łętowski – logistyka i koordynacja. Wszystkim bardzo dziękujemy za wyjątkowe zaangażowanie!

Edycja limitowana. Kalendarz można wygrać w konkursach. Śledźcie uważnie nasz fanpage na Facebooku i Instagramie!

Można go również obejrzeć tutaj >>> kalendarz_polsling_2018_www

Od stycznia 2017 zapraszamy do naszego oddziału na Pomorzu! Jesteśmy do dyspozycji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (PPNT) w Gdyni – Biuro D512.  Czytaj więcej

Rok 2017 to nasz rok jubileuszowy! Przez 12 kolejnych miesięcy będziemy świętować z Wami dwudziestolecie działalności. Będą promocje, nowości, eventy… i niespodzianki. Co roku otrzymujecie od nas kalendarz, tym razem w Wasze ręce trafi egzemplarz wyjątkowy! Będzie stal, profesjonalne produkty i światowe brandy  w pięknym towarzystwie modelki – Moniki Gocman, sfotografowanej przez Mateusza Czecha. Kalendarz można już oglądać online kalendarz_polsling_2017_www

Na lądzie, na wysokościach, po ziemią i w końcu na morzu! Nowy Oddział w Gdańsku – już niebawem!
Zadzwoń tel. 731 900 120! Umów się na spotkanie z naszym Doradcą Technicznym.
Najlepsze rozwiązania dla offshore na wyciągnięcie ręki.

Zwiększenie potencjału rozwojowego Spółki Polsling poprzez poszerzenie jej zasobów sprzętowych.
Polsling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 Czytaj więcej

FreshMail.pl