Category: Bez kategorii

Let’s talk!

Trzecia edycja naszego kalendarza to artystyczne fotografie, ulotne chwile i niezwykłe kobiety w industrialnych wnętrzach Studia w Browarze w Tychach. To również zaproszenie do rozmowy. Takiej normalnej, pełnej czułości, w cztery oczy. Bez technologii i udawania. Let’s talk! Porozmawiajmy! O pogodzie, o nas, o miłości…

Mateusz Czech, który na co dzień zajmuje się fotografią artystyczną i reportażową, tym razem zdecydował się na koncepcję minimalistyczną, której założeniem było wydobycie naturalnego piękna i zmysłowości modelek. W ten sposób karty kalendarza wypełniły portrety kobiet tajemniczych, wrażliwych i silnych. Znajdziemy tu prawdziwe emocje, zalotne spojrzenia, figlarny uśmiech, ale również zadumę, tęsknotę  i potrzebę bliskości. Nie ma Photoshopa, silikonu i pustych spojrzeń.

Makijażystki Gosia Dudek i Sylwia Baca zadbały o podkreślenie kobiecego piękna w różnych typach urody, a włosy w naturalnych stylizacjach z pasją układała Patrycja Szczepańczyk

Kamila, Ida, Aga

I tak rok 2019 otwiera zniewalająca egzotycznym pięknem Kamila .
W lutym swą nordycką urodą olśniewa Ida, która przyleciała do nas z Norwegii. Natomiast śliczna i dziewczęca Aga Praszałowicz jest królową kwietnia. Całe szczęście rok ma 12 miesięcy i piękne modelki towarzyszą nam jeszcze kilka razy w różnych porach roku. Cały kalendarz można zobaczyć w linku poniżej.

Kalendarz_POLSLING_2019.


Nasz nowy kalendarz na rok 2018 już trafia do Waszych rąk i… budzi zachwyt! Niezmiernie nas to cieszy:) Zrealizowany na Pomorzu w kooperacji z naszym gdyńskim oddziałem i jak zawsze grupą profesjonalistów. W tym roku w branżowych nadmorskich plenerach, piękne i wyjątkowe Anita Sikorska i Monika Pietrzyńska w obiektywie Mateusza Czecha. Przygotowywali modelki do sesji Paweł Buchta – stylizacja fryzur, Małgorzata Dudek – make-up, Dorota Mucha – stylizacje oraz nasz nieoceniony Jakub Łętowski – logistyka i koordynacja. Wszystkim bardzo dziękujemy za wyjątkowe zaangażowanie!

Edycja limitowana. Kalendarz można wygrać w konkursach. Śledźcie uważnie nasz fanpage na Facebooku i Instagramie!

Można go również obejrzeć tutaj >>> kalendarz_polsling_2018_www

FreshMail.pl