Wydarzenia

POLSLING

Na nowej stronie internetowej opowiadamy prawdziwe historie, pokazujemy faktyczne realizacje i prawdziwych ludzi. Do tego doradzimy w sprawach technicznych i podzielimy się nowościami z branży.

Design

Od zawsze dbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół. Dziś design to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim dostępności, czyli tak naprawdę użyteczność. Dlatego projektanci naszego nowego serwisu polsling.pl przez kilka miesięcy monitorowali Wasze potrzeby i zachowania, żeby przygotować takie rozwiązanie, które sprosta im idealnie. Podczas badań, wywiadów, odkryli, że w przestrzeni wirtualnej liczy się dla Was z jednej strony czas, czyli szybki dostęp do najważniejszych i najbardziej potrzebnych informacji, a z drugiej wiarygodność.

Teraz na wyciągnięcie ręki, już na pierwszej stronie są nasze produkty, które zestawiliśmy w grupach, a do nich dołączyliśmy dokładniejsze dane w wersji pdf do pobrania lub wydruku. Przeplatamy je z grafiką trójwymiarową i fotografiami najwyższej jakości, które dosłownie ukazują możliwości naszych rozwiązań, tworząc w ten sposób historię, za którą nie chce się przestać podążać.

Klasyka

Na każdym etapie wizyty na nowym polsling.pl możemy przechodzić, wracać do ulubionych lub najpotrzebniejszych sekcji przy pomocy klasycznego menu, które na stałe utwierdziliśmy u góry naszej strony. To ukłon w stronę stałych użytkowników, którzy wracają do serwisu zaczerpnąć świeżych informacji i po merytoryczne dane zestawione w kolejnych sekcjach lub przypięte w formacie pdf.

Zawsze coś nowego

Z pierwszym uruchomieniem tchnęliśmy w naszą stronę życie. A polsling.pl będzie nim tętnić przede wszystkim za sprawą systematycznie zamieszczanych aktualności.

W świecie osprzętu dźwignicowego, zawiesi, lin stalowych, najnowszych technologii i architektury, w każdym momencie roku dzieje się coś niezwykłego. To właśnie w sekcji aktualności będziemy dzielić się z Wami naszym know how. Podpowiemy jak dobierać optymalne, ekonomicznie i jakościowe rozwiązania dotyczące systemów podwieszania, zawiesi, przekażemy wskazówki dotyczące właściwego postępowania z linami i innymi produktami, by zapewnić im długowieczność. Podzielimy się też nowościami z naszego otoczenia.

Poznajmy się

Najwyższa jakość naszych produktów oraz obsługi, to zasługa zespołu wspaniałych ludzi. Każdy z pracowników Polsling w procesie realizacji zamówienia pełni odpowiedzialną funkcję i wnosi niezwykle istotny udział w jego finalizację. Oparliśmy procedury współdziałania naszych działów o system zarządzania jakością ISO 9001, za sprawą którego przyjęliśmy też ideę nieustannego rozwoju każdego pracownika. Jak dotąd nie zawsze mieliśmy jednak szansę, by poznać się osobiście, co udaje nam się właśnie w nowej odsłonie serwisu.

Życzymy udanych odwiedzin i zapraszamy ponownie!