Współpraca z nami

Indywidualne podejście

TEUFELBERGER

W swoich zakładach TEUFELBERGER dysponuje bogactwem technologii. Rozbudowany profil produkcji obejmuje liny stalowe do wyciągów linowych, dźwigów i sprzętu dla leśnictwa, liny z włókien syntetycznych do jachtów, systemów zabezpieczeń przed upadkiem, pielęgnacji drzew i zastosowań przemysłowych. Dział badawczo-rozwojowy, który zatrudnia 45 osób,zajmuje kluczowe miejsce w strukturze firmy. Opracowuje produkty uwzględniające indywidualne potrzeby klientów. Doświadczony międzynarodowy zespół nieustannie pracuje nad usprawnieniem istniejących wyrobów i opracowywaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań we współpracy z producentami wyciągów linowych, dźwigów, większości typów żurawi i innych urządzeń dźwignicowych oraz wyższymi uczelniami technicznymi.

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2012 roku od sukcesywnego pozyskiwania użytkowników nowoczesnych żurawi przeładunkowych, których większość rozlokowana jest na naszym polskim wybrzeżu.

Liny TEUFELBERGER Redaelli znalazły też zastosowanie u naszych rodzimych producentów wszelkiego rodzaju suwnic, od małych warsztatowych do tych największych, stosowanych w hutnictwie. W perspektywie najbliższych kilku lat, chcemy wprowadzić liny 8-splotkowe w hydrotechnice.