polsling a member of AWRF since 2022

Szczegóły projektu

Linowe zabezpieczenie wybiegów zewnętrznych
Odtwórz film na temat Linowe zabezpieczenie wybiegów zewnętrznych

Krystian Adamski

8 Sierpień 2022

ul. Konstantynowska 8/10 94-303 Łódź

2 miesiące

Orientarium w Łodzi

Jesteśmy niezmiernie dumni z udziału w projekcie dostarczenia elementów ogrodzenia dla najnowocześniejszej słoniarni w Europie, w łódzkim Orientarium. Nasze ustroje linowe oraz dodatkowe drobne elementy odegrały znaczącą rolę przy konstrukcji zewnętrznego wybiegu dla słoni. Dzięki naszej pracy, możemy obserwować te imponujące kilkutonowe zwierzęta z jeszcze bliższej odległości.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy mieć swój udział przy rozwoju tego wyjątkowego miejsca, które promuje edukację, ochronę środowiska naturalnego i troskę o zwierzęta. Dzięki naszym elementom ogrodzenia, odwiedzający ZOO w Łodzi będą w bezpieczny sposób obcować z naturą i z bliska przyjrzeć się fascynującym słoniom indyjskim w ich zabawach i kąpieli.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy zaufanym partnerem w realizacji różnorodnych projektów. Niezależnie od ich rozmiaru i złożoności, zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów i dostarczać im rozwiązania najwyższej jakości.

Nasz projekt obejmował:

Przygotowaliśmy solidne i trwałe elementy ogrodzenia, które zapewniają bezpieczeństwo słoniom. Dbaliśmy o każdy szczegół, aby nasze rozwiązania były zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Wykonanie ogrodzenia dla słoni wymagało precyzyjnej analizy i badania siły zrywającej naszych lin, co było kluczowe przy pracy z tak potężnymi zwierzętami. 

O aleksandrze:

Pierwszym mieszkańcem Orientarium w Łodzi został Aleksander, który przybył z ogrodu zoologicznego w Munster w Niemczech. Jest to spokojny i zrównoważony słoń. Aleksander posiada tylko jeden cios, co na pewno przyciągnie uwagę odwiedzających.

Słoń Aleksander jest największym i najstarszym przedstawicielem swojego gatunku w Europie. Ma imponujący wiek 44 lat, waży ponad sześć ton i mierzy trochę ponad 3,5 metra w kłębie. Jego obecność stanowi niezwykłą atrakcję dla wszystkich miłośników zwierząt odwiedzających ZOO w Łodzi.