Zainspirowani EURO 2024: Mecz Produkcja vs Handel i Strefa Kibica

Mecz Produkcja vs Handel

To już dziś startuje nasza POLSLINGowa Liga Mistrzów! To będzie wyjątkowe spotkanie. Zaproście rodziny, przyjaciół, sympatyków firmy czy po prostu fanów piłki nożnej. Dobrą piłkę każdy fan chętnie obejrzy. Zwłaszcza Mecz o Wszystko 😊Już dzisiaj, 02.07.2024, na stadionie przy Michała Grażyńskiego, 43-190 Mikołów – Mecz Produkcja vs Handel i Strefa Kibica. To nie tylko okazja do rywalizacji, ale także wspaniała szansa na integrację i wspólne spędzenie czasu z rodzinami i przyjaciółmi. Startujemy o 16:00, a wstęp jest wolny!

Strefa Kibica i Promocje

W ramach naszej promocji w czerwcu, wielu z Was otrzymało terminarz meczów EURO 2024, a także wspaniałe gadżety. Chociaż nasza polska drużyna odpadła w fazie grupowej, mistrzostwa trwają dalej, a my nadal cieszymy się sportowymi emocjami. Piłka w grze, a my korzystamy z okazji, by dalej wspierać nasze ulubione drużyny!

Składy Drużyn

Z przyjemnością przedstawiamy składy drużyn na dzisiejszy mecz:

Przypominamy

Mecz Produkcja vs Handel

Data: 02.07.2024
Godzina: 16:00
Miejsce: Michała Grażyńskiego, 43-190 Mikołów


Link do wydarzenia na Facebooku

Link do transmisji LIVE

Zaproszenie dla Rodzin

Zapraszamy Wasze rodziny do udziału w tym wydarzeniu. Dla najmłodszych przewidziane są atrakcje, a dla wszystkich kibiców – loteria z fantastycznymi nagrodami, w tym maskotami Mistrzostw miśkiem Albertem. Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i integracji. Można będzie strzelić gola piłką EURO 2024 do bramki EURO i zagrać w piłkarzyki.

Obraz zawierający tekst, w pomieszczeniu, kreskówka, meble

Opis wygenerowany automatycznieObraz zawierający tekst, zabawka, kreskówka, plastik

Opis wygenerowany automatycznie