Liftex And Polsling

W dniach 5-6 października po trzech latach przerwy powróciła wystawa LiftEx, na której nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji w postaci prezesa – Artura Muchy oraz dyrektora zarządzającego – Łukasz Jurka. Tym razem wydarzenie odbyło się nowoczesnym ośrodku w szkockim Aberdeen.

Wystawa LiftEx jest światowym wydarzeniem, którego nie można przegapić w branży dźwigowej. Dla nas była to doskonała okazja do spotkania się z naszymi dostawcami w celu wymiany i zaktualizowania informacji dotyczących naszej branży, ale również do zacieśnienia więzi. Wśród dostawców znalazło się wielu naszych partnerów biznesowych, m. in: Sahm Splice, Talurit, Spanset UK i Extreema, z którymi porozmawialiśmy o nowinkach i trendach.

Jak się okazało, z Aberdeen wyjechaliśmy z ogromem informacji na temat nowych produktów i usług. Dowiedzieliśmy się także o nowoczesnych, ciekawych rozwiązaniach proponowanych przez wystawców. Jednym z nich było zaprezentowanie innowacyjnego łańcucha poliestrowego, który jest aż 8 razy lżejszy od łańcucha stalowego! Ponadto odznacza się miękkością oraz elastycznością, co sprawia, że jest również niezwykle wytrzymały. Nie ukrywamy, że wspomniane rozwiązanie spotkało się z pozytywnym odbiorem naszego Teamu i z pewnością przyjrzymy się mu bliżej.