Liny Stalowe – Polsling Katalog 2020

Z radością przedstawiamy nasz najnowszy „Katalog lin 2020”, w którym znajdziemy liny stalowe do specjalistycznych zastosowań czołowych producentów światowej klasy, z którymi współpracujemy od lat : Bridon-BekaertTeufelberger – RedaelliVerope, oraz Vornbaeumen. Większość lin z katalogu znajduje się w naszej ciągłej sprzedaży, co gwarantuje szybki termin realizacji. W naszym zakładzie produkcyjnym w Mikołowie świadczymy także usługi konfekcjonowania lin. Nasz katalog daje sposobność zapoznania się z naszymi usługami w tym zakresie oraz osprzętem m.in. takich uznanych marek, jak chociażby CrosbyRopeblock czy Wirelock.

Co zawiera katalog?

W katalogu znajdziemy krótkie charakterystyki poszczególnych producentów oraz opisy naszej współpracy z każdym z nich. Ponadto katalog prezentuje nasze liny stalowe z podziałem na szczegółowe specyfikacje techniczne oraz możliwości ich zastosowania. Za pomocą specjalnych symboli oznaczyliśmy liny, które cieszą się największym zainteresowaniem dla danego typu urządzenia tzw. bestsellery. Natomiast druga  wyszczególniona grupa to liny stalowe przez nas rekomendowane dla konkretnego zastosowania. Rekomendacje są efektem naszego długoletniego doświadczenia.

Jak i gdzie zamówić liny stalowe?

Katalog pokazuje w czytelny sposób, gdzie i jak działamy, jak najsprawniej zamówić liny stalowe oraz przedstawiamy nasz nowoczesny park maszynowy, który umożliwia nam wykonywanie zakończeń do lin o bardzo dużych średnicach, usług zalewania oraz realizowania specjalistycznych zleceń.

Liny stalowe. Dla kogo?

Od 1997 roku jako autoryzowany dystrybutor zaopatrujemy branżę dźwignicową w znane z doskonałej jakości liny. Naszym głównym celem jest, aby użytkownik otrzymał produkt optymalnie dobrany do typu urządzenia, zastosowania oraz warunków eksploatacji liny. Zamieszczone w katalogu liny stalowe specjalistyczne spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów i z powodzeniem pracują na niemal wszystkich urządzeniach dźwignicowych czołowych producentów, takich jak:

Bauer, Casagrande, Coles, Comasa, Delmag, Demag, Faun, Giacomini,

Grove, HSW, Jaso, Junttan, Kalmar, Konecranes, Krupp, Liebherr,

Peiner, Potain, Soilmec, Spierings, Terrex,

Zeppelin, ZPMC

Co po zakupie liny?

Oczywiście w drugiej części katalogu, znajdziemy informacje dotyczące konfekcjonowania lin, gdzie prezentujemy rodzaje zakończeń, które wykonujemy w naszym zakładzie. Na pewno w okresie eksploatacji przydatne mogą okazać się informacje techniczne z zakresu bezpiecznego użytkowania lin. Często w rozmowach z klientami odpowiadamy na pytania o wytrzymałość liny. Katalog powinien rozwiać wiele wątpliwości w tym zakresie. Dodatkowo zawarliśmy informacje nt. naszego serwisu posprzedażowego, w ramach którego świadczymy usługi w zakresie przeglądów technicznych, konserwacji czy identyfikacji usterek. Można skorzystać także z naszego specjalnego programu szkoleniowego „Specjalistyczne liny stalowe dla branży dźwignicowej – dobór i eksplotacja.