polsling a member of AWRF since 2022

Artykuł

liny do żurawi wieżowych

Niezawodność, innowacje i kompleksowe rozwiązania dla żurawi wieżowych

Na przestrzeni 26 lat działalności żurawie wieżowe zaskarbiły sobie naszą sympatię i traktujemy je ze szczególnym sentymentem. Obsługujemy większość firm dostarczających te monumentalne urządzenia na różne inwestycje i jesteśmy w stanie olinować każdy żuraw wieżowy, nierzadko w sytuacjach awaryjnych. Nasze doświadczenie obejmuje obsługę ponad 2000 żurawi wieżowych w bazach sprzętu naszych klientów od modeli Liebherra 34k po Terexa Superlift 3800

żuraw wieżowy operator

Dobre relacje to podstawa

Z firmami wynajmującymi popularne “wieżówki” udało nam się zbudować bardzo dobre relacje, a lubiani jesteśmy zwłaszcza przez operatorów, którym nasze liny na pewno nie utrudniają codziennej pracy, dzięki swoim szczególnym własnościom. Wśród nich nieodkrętność  jest zdecydowanie porządnym parametrem technicznym liny w przypadku dużych wysokości podnoszenia. Nie do przecenienia jest również elastyczność, doskonała odporność na zgniatanie i ścieranie oraz wytrzymałość zmęczeniowa. Idealnie jeśli jeszcze charakteryzuje ją bardzo dobre nawijanie wielowarstwowe na bębnie. Do niektórych typów lin producenci oferują dodatkowo plastikową impregnację rdzenia. Wszystkie te kryteria spełnia np. lina z naszej oferty VEROTOP produkowana przez firmę VEROPE.

Lina do żurawia VEROTOP

Lina do każdego modelu żurawia wieżowego

Niezależnie od marki czy typu żurawia, jesteśmy gotowi na każde wyzwanie związane z olinowaniem. Producenci żurawi, dla których mamy liny to niemiecki Liebherr, francuski Potain, amerykański Terex,  a także Peiner, Wolff, Wilbert i Jaso.

Dzięki budowaniu silnych relacji biznesowych i prywatnych z firmami wynajmującymi żurawie wieżowe, nasza wzajemna współpraca staje się coraz bardziej efektywna. W ostatnich 15 latach odnotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży lin do tego typu żurawi, co zawdzięczamy połączeniu elastyczności cenowej z wysoką jakością oferowanych lin oraz ich dostępności. 

Liny najlepszych producentów 24H

Popularne średnice i konstrukcje mamy w ciągłej sprzedaży i jesteśmy je w stanie dostarczyć nawet w ciągu kilku godzin na wskazane miejsce w Polsce. Stała długoletnia współpraca z czołowymi producentami lin, takimi jak VEROPE, BRIDON, TEUFELBERGER oraz VORNBAUMEN, umożliwia nam dostarczanie lin najwyższej jakości do każdego żurawia w Polsce. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć również liny innych producentów takich jak Casar, Diepa czy WDI lub dobrać właściwe zamienniki.

Mamy świadomość, że wymiana liny zawsze wiąże się z kosztami. Na pytanie Ile kosztuje lina do żurawia? Nasza odpowiedź brzmi, że bardzo dobrą linę nieokrętną do żurawia można już u nas kupić za 1866zł (fi 8mm / 92m), a oprócz tego w roku 2024 ułatwiamy naszym klientom zakupy i oferujemy UWAGA NOWOŚĆ możliwość wzięcia lin w leasing. Planujemy wkrótce także wprowadzić specjalne pakiety na komplety lin w cenach promocyjnych i/lub bardziej korzystnych warunkach finansowych. Oferta pakietów B2B będzie dedykowana zwłaszcza firmom, które zarządzają dużymi bazami sprzętu. Nasi doradcy pomogą przeprowadzić audyt olinowania i opracują indywidualne i najbardziej korzystne rozwiązanie dla klienta. 

NOWOŚĆ - Weź linę w leasing!

Niezależnie czy właśnie niedawno zainwestowałeś w rozbudowę parku maszynowego czy w tych zmiennych czasach zależy ci na utrzymaniu niezachwianej płynności finansowej lub po prostu wolisz mieć gotówkę na nieoczekiwane wydatki, które w tej branży niestety zdążają się dość często, wydaje nam się, że nasze nowe rozwiązanie finansowe w postaci leasingu na liny może być właśnie tym, co  zagwarantuje ci elastyczność i bezpieczeństwo finansowe.

Od niespełna dwóch dekad zajmuję się doradztwem technicznym w zakresie doboru specjalistycznych lin stalowych. Między innymi specjalizuję się w żurawiach wieżowych. Znam się na tym i na pewno wspólnie dobierzemy olinowanie, którego właśnie potrzebujesz! 

 

Krystian Adamski

Sales Senior Manager