Park maszynowy

park maszynowy

Nasze maszyny do zadań specjalnych

Bez dobrych narzędzi i maszyn nie da się zrobić dobrych produktów. Zawiesia i ustroje są produkowane w naszym zakładzie z wykorzystaniem wyspecjalizowanych urządzeń
 najlepszych producentów na świecie. Nasz park jest sukcesywnie automatyzowany i doposażany w nowe rozwiązania technologiczne. Obecnie oferujemy produkcję zawiesi w 3 zakresach średnic od mikro 2mm do 6mm , standard 8mm - 40mm oraz makro 42mm - 76mm.

jak produkujemy

Nasi fachowcy do zadań specjalnych

Bez dobrych fachowców nie da się zrobić użytku nawet z najlepszych maszyn i narzędzi! Posiadanie dobrze wyszkolonej i wykwalifikowanej siły roboczej jest niezbędne do produkcji dobrych zawiesi. Personel zaangażowany w proces wytwarzania powinien posiadać wiedzę na temat materiałów, norm i technik produkcji oraz procedur kontroli jakości. My taki właśnie mamy! Zobacz naszych mistrzów Jacka i Karola w akcji. Dzisiaj to oni szkolą nowych specjalistów produkcji.

park maszynowy

Prasa hydrauliczna z siłą nacisku 1250 ton

wyposażona w sterowane automatyczne, hydrauliczne ramię, pozwala formować dowolne zawiesia w cyklu produkcji seryjnej. Nawet zawiesia lub zakończenia lin w największych średnicach są przygotowywane niemal od ręki. Siła nacisku równa masie 300 słoni pozwala zakuwać pętle tulejami aluminiowymi i stalowymi, a końce lin wyposażać w stalowe końcówki specjalistyczne. Na tej prasie powstają nasze gigantyczne zawiesia linowe, 4 razy tańsze i 2 razy lżejsze od odpowiedników łańcuchowych.