Gala Jubileuszowa – 25 lat

 
 

W tym roku obchodzimy 25 lat ogromnego zaangażowania, rozwoju i ciężkiej pracy. Wierzymy, że dotarliśmy do tego punktu dzięki pasji i zaangażowaniu naszego wspaniałego zespołu. W ciągu ostatniego ćwierćwiecza widzieliśmy, jak nasza ekipa się łączy, aby dokonać niesamowitych rzeczy. Dlatego z ogromną radością wspólnie świętowaliśmy jubileusz naszej firmy na uroczystej gali. 

 

25 lat to jest ekscytująca podróż dla nas. Zdajemy sobie sprawę, że jest to odpowiedni moment i okazja do refleksji nad tym, co udało nam się osiągnąć. Droga do tego miejsca była długa, ale wytrwaliśmy w trudnych czasach i wyszliśmy z nich silniejsi i bardziej skuteczni niż kiedykolwiek wcześniej. 

 

W trakcie przemówień przedstawicieli zarządu usłyszeliśmy wspomnienia o tym, jak w Pszczynie w 1997 roku rozpoczynała się historia Polsling. Zaczęliśmy od małego, ale wraz z biegiem lat firma nabierała rozpędu i otworzyła duży nowoczesny zakład produkcyjny w Mikołowie oraz nowe oddziały w kilku regionach Polski. Nasz sukces nie byłby możliwy bez stałego skupienia na głównych przewodnich wartościach: doskonałość, współpraca i orientacja na klienta. Za ten czas prowadziliśmy nowe produkty, powiększyliśmy bazę klientów i wyrobiliśmy sobie markę w branży. Zdobyliśmy również nagrody, ….. 

 

Nasz zespół jest sercem i duszą naszej firmy. W związku z tym, w trakcie gali podziękowano kadrze zarządzającej ze szczególnym uwzględnieniem Pana Artura Muchy oraz Pani Doroty Muchy, którzy od początku byli siłą sprawczą działań spółki oraz pozostałym pracownikom z wieloletnim stażem, których praca przyczyniła się niewyobrażalnie do rozwoju przedsiębiorstwa.  

 

W swoim wystąpieniu Prezes Artur Mucha podkreślił, że 25 lat to doskonały czas na podsumowanie, ale też nowe plany na przyszłość. Wiemy, że czeka na nas wspaniała przygoda. Życzymy Polsling sp. z o.o. kolejnych, co najmniej 25 lat dynamicznego rozwoju – i oby ta radosna atmosfera towarzyszyła nam na kolejnych etapach działania firmy. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.  

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego niezapomnianego wydarzenia!!!