nominacja teraz polska dla zawiesi linowych polsling

Polsling nominowany w konkursie “Teraz Polska”

Miło nam poinformować, że zawiesia linowe, które produkujemy otrzymały nominację do Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska” w XXXIII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi.

 

Nominacja do „Teraz Polska”  jest dla nas prestiżowym wyróżnieniem. Zdecydowaliśmy się zgłosić nasze zawiesia linowe, gdyż są to produkty potrzebne i wszechstronne. Znajdują zastosowanie w różnych branżach, od architektury wnętrz, przez rolnictwo, budownictwo, kolejnictwo, stocznie, aż po hutnictwo i górnictwo. Ta elastyczność zawiesi przejawia się również w ich rozmiarach. Znajdziemy tu drobne ustroje z zakutych linek przeznaczone dla ogrodnictwa czy branży meblarskiej. W budownictwie czy przemyśle stoczniowym spotkamy masywne konstrukcje używane do podnoszenia wielkogabarytowych ładunków. 

Stąd jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości zostało docenione i trafiła do nas nominacja “Teraz Polska”.  To wyróżnienie i pozytywna ocena grona ekspertów konkursu podkreśla naszą misję tworzenia rozwiązań, które wspierają polski przemysł. Ponadto odzwierciedlają naszą innowacyjność na arenie międzynarodowej.

W Polsling wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i adaptacja do zmieniających się wymagań rynku. Nasze produkty, choć różnorodne, łączy wspólny mianownik – niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu, niezależnie od branży, nasi klienci mogą liczyć na rozwiązania dopasowane do ich unikalnych potrzeb.

dane techniczne zawiesi linowych
zawiesia linowe w budownictwie i hutnictwie
zawiesia linowe z rolnictwie i ogrodnictwie
zawiesia linowe różne aplikacje parki rozrywki zoo
zawiesia linowe dla zielonej energii

Mamy świadomość, że do konkursu trafia wiele różnorodnych i efektownych produktów, tym bardziej cieszy Nominacja do “Teraz Polska” dla naszych zawiesi do zadań specjalnych.